Prizee - dárky

7. května 2008 v 20:00 |  Všechno možný :o)
Již asi před více než měsícem jsem vás informovala o skvělé zahraniční stránce s názvem Prizee. (článek najdete ZDE) Teď po měsíci se mi konečně podařilo vybojovat si dárek a tak nyní netrpělivě vyhlížím pošťáka - s balíčkem pro mě. ;) (Ten dárek sice nebude nic moc - jedná se o klíčenku - přesto se na něj těším jako malé dítě.)
Na různých webových stránkách jsem si přečetla rady o tom, který způsob k získání dárku na Prizee je nejlepší. Na Prizee můžete totiž získat dárek 4 nejčastějšími způsoby - aukcí, přes řadu, přes tiket a tím, že si dárek koupíte za bubzy. Na většině internetových stránkách jsem se dočetla, že nejlepší je aukce. Můj názor je ale jiný. Já osobně bych dala přednost řadě. No ale teď si přečtěte podrobnosti o výše zmíněných způsobech o tom jak získat dárek na Prizee:
Aukce - Dárek dostane ten, kdo nabídne největší částku - pokud máte opravdu hodně bubzů, (body, které získáváte za hraní her na Prizee a za které si následně koupíte dárek) tak máte dárek jistý.
Tiket - tiket si můžete koupit každý den za 5 bubzů. (doporučuji kupovat ráno - počet tiketů je omezen a brzo jsou tyto losy vyprodány) Tiket se hodí zejména pro šťastlivce - šance na výhru je podle mě velmi nízká. Výhody: pokud nevyhrajete, tak nepřijdete o žádné bubzy - ty vám budou vráceny hned následující den, vyhrajete vždy dárek dražší než 5 bubzů... Nevýhody: nevíte, co vyhrajete, malá šance na výhru...
Koupě - dárek si můžete také koupit. Tento způsob se zdá být nejlehčím, jenomže i tady je šance získání dárků velmi malá. Dárků je totiž na skladě jenom omezený počet např. 30 a počet zájemců je vždy mnohonásobně vyšší... např. 1000... Takže Prizee si nakonec z těch 1000 zájemců vybere pouze 30 a těm pošle dárek.
Řada (fronta) - tento způsob preferuji. Je podle mě nejspolehlivější. Stačí když se přihlásíte do řady, a pak každý den odkliknete a potvrdíte, že v této řadě stále jste a o dárek stojíte. Lidé, kteří zapomenou odkliknout a potvrdit, jsou automaticky vyřazeni z řady. Nevýhody: pokud je mnoho čekatelů na dárek, tak je tento způsob zdlouhavý, nevhodné pro zapomětlivé lidi a pro lidi často na cestách. Výhody: až se na vás dostane řada, tak vám bude dárek okamžitě zaslán..., zaplatíte stanovenou částku bubzů...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama