Říjen 2007

Vydělávání peněz na netu - Bux.to!

27. října 2007 v 19:20 | Minion |  Zajímavé stránky na internetu
Před nedávnem jsem objevila úžasnou stránečku s názvem bux.to, na které se dají vydělat dolary za pouhé klikání. :o)
A něco o této stránce:
Bux.to je podobná společnost jako AdBux. Není v ní prakticky žádný rozdíl. Vyplácí samozřejmě také na PayPal a vyděláte s ní stejně peněz za jeden odkaz jako u Adbuxu, ale nabízí podle mě za den více linků. Registrace je velmi podobná.
Zaregistrovat se můžete zde.

Registrace

Na úvodní stránce klikněte vpravo nahoře na "Register". Vyplníte stejné údaje jako jste vyplňovali na AdBux.org - uživatelské jméno, heslo, znovu heslo pro ověření, e-mailovou adresu, znovu e-mailovou adresu pro ověření, e-mailovou adresu kterou jste zadali při registraci na PayPal, vyberte zemi: Czech Republic, opište kód a klikněte na tlačítko Register.

Jak vydělávat

Pokud se dobře orientujete na AdBux.org, tak se na Bux.to nestratíte, jsou stejní skoro jako dvojčata.
Přihlásíte se odkazem "Login" (vpravo nahoře). Jste-li už přihlášení, klikněte v menu na "Surf Ads". Odklikejte postupně odkazy, u každého musíte vydržet 30 sekund, dokud se vám nezobrazí "done". Peníze převedete na PayPal tak, že v menu kliknete na "My Stats" a potom u vaší částky na "cashout". Musíte mít ale naklikáno 10$.
Peníze nabíhají ze začátku docela pomalu.(Jsem na této stránce teprv začátečník, takže zatím nevím, jak dlouho trvá než nasbíráte 10$.) Na odkazy jde znovu kliknout až po 24 hod. Za nastřádané penízky si můžete kupovat kredity u různých on-line her či utrácet v některých internetových obchodech. (Musí však podporovat platbu tímto způsobem.) =D
Tak hodně štěstí! Třeba budete jednou milionáři.... :o)))
Zdroj: něco z jakvydelavatnainternetu.wz.cz =D


The Crims - úžasná On-line hra!!!

14. října 2007 v 18:39 | Minion |  Zajímavé stránky na internetu
Před nedávnem jsem zase jen tak z nudy brouzdala po netu a objevila úžasnou on-line hru s názvem The Crims.
The Crims potěší hlavně milovníky her s kriminálním motivem... Po registraci si vyberete za koho chcete hrát (obchodník, gangster, zloděj, vazoun...) a snažíte se získat co největší respekt, sílu toleranci, inteligenci... tím, že např. okrádáte lidi, obchodujete, bojujete s jinými uživateli atd....
Hra je určena pro dospělé a myslím, že je velice zábavná... Určitě zkuste!!! www.thecrims.com
Hra je v češtině!!! :o)

Pozor! Hodiny jsou tady!!!

14. října 2007 v 18:27 | Minion |  The Hours
Tak jsem se dnes koukla do televizního magazínu a dočetla se, že v pondělí večer budou na čt1 vysílat film The Hous (Hodiny)!!! Kdo má rád dramata, neměl by si tenhle nádherný filmík nechat ujít!!! :o)