Červen 2007

Anekdoty z chládku

29. června 2007 v 10:03 | Minion |  Vtipy
Ptá se soudce obžalovaného: ,,Povězte nám, jak jste zabil svou ženu." ,,To byla nešťastná náhoda, pane soudce. V noci mne vzbudilo její chrápání a v rozespalosti jsem ji zamáčkl místo budíku."
,,Vysvětlete, obžalovaná," praví soudce, ,,proč jste se vkradla do ložnice a manžela zastřelila z luku?" ,,Když já jsem nechtěla budit děti."
A proč jste neodevzdal ten prsten, který jste našel? Protože na něm bylo vyryto ,, Navěky tvůj..."
Motto: ,, Kdo nekrade - okrádá rodinu." Z moudrostí lidu českého.
,, Lidi dělíme různě. Já například," řekl kat, ,,je dělím na hlavy a trupy."
,, Pane kate, máte nějaké vysněné, dosud nesplněné přání?" ,, Ano, odsouzencův dík za kvalitní provedení popravy."
Když ho popravili, zjistili, že je v tom háček - měl být školen a ne skolen.

Travian

26. června 2007 v 17:38 | Minion |  Zajímavé stránky na internetu
Travian
Když jsem jednou jen tak brouzdala po internetu, klikla jsem na nějaký odkaz. Dostala jsem se na stránku, která se jmenuje Travian. Nic vám ten název neříká? Travian je stránka, na které si po registraci založíte svou vesnici a postupně ji rozšiřujete o nové stavby, rozrůstá se vám obyvatelstvo a vy pro něj musíte obstarat jídlo atd... Travian je úžasná online hra, na které si jistě užijete mnoho zábavy. A navíc je vše v češtině... :o) Klikněte zde!

Rodinné

21. června 2007 v 17:34 | Minion |  Vtipy
Hra na housle
,,Pepíčku, co tam v tom pokoji proboha děláš?!" křičí rozzlobeně maminka na svého syna. ,,Nic, mami, jenom hraju na housle." odpoví Pepíček. ,,Aha, tak to hraj dál. Já myslela, že řežeš gauč..."
Synáček se opičí
Manžel si stěžuje manželce: ,,Podívej se na něj, ten kluk dělá všechno po mně!" Manželka se otočí a okřikne synátora: ,,Jonáši, přestaň se už konečně tvářit jako debil!"

Jak jsem se začala zajímat o mafii

20. června 2007 v 16:23 | Minion |  Mafia
Když se řekne slovo mafie, většina lidí si představí bandu lidí se samopaly.... Prostě v tom vidí jenom to nejhorší... Mafiáni jsou pro ně vrazi a násilníci.... Pro mě je ale mafie něco víc... ( Né abyste si mysleli, že jsem nějaký vrah atd.) Mafie je především organizace, která má obrovskou historii... A to je na tom to nejzajímavější.........
Všechno to začalo tím, že jsem dostala počítačovou hru... ( Název hry je vám asi jasný - ano, opět Mafie..) Hra mě moc bavila....... Né tím, že jsem střílela do lidí a kradla auta atd., ale dostala mě tím silným příběhem....(Konec hry byl opravdu dojemný - neubránila jsem se slzám... ☺) A tak se stalo to, že jsem se o Mafii ( Teď už ale opravdickou!) začala zajímat.... Je až neuvěřitelné, jakou má tato zločinecká organizace historii.... Ano, není to ale žádná historie se kterou by se dalo chlubit... Je plná vražd, vydírání, strachu atd... Přesto je na tom něco fascinujícího - všichni členové gangu při sobě drží.... Když někoho z nich chytí policie, drží jazyk za zuby - pro něho je totiž mafie něco jako rodina a tu by přeci nezradil.... A navíc ví, že když chvíli počká, tak ho jeho "rodina" z vězení vykoupí.... Zkrátka - mafie existovala, existuje a v dnešním "spravedlivém" světě existovat bude...

Pár animací

18. června 2007 v 18:38 | Minion
Zde si můžete stáhnout pár animací! :o)

Tapety na plochu

17. června 2007 v 18:14 | Minion |  Zajímavé stránky na internetu
Už vás nebaví ty nudné tapety na plochu od Windows? Chtělo by to něco zvláštního? Pak zkuste navštívit stránku Magentic.
Na této stránce najdete spoustu nádherných tapet v dokonalé kvalitě! Tapety jsou rozděleny do různých témat - najdete tam vše od přírody až po tapety z filmů! Navíc si tam můžete stáhnout i originální spořiče obrazovek!
Určitě tuto stránku navštivte! Nezklame vás! Klikněte zde!

Stardoll

17. června 2007 v 15:24 | Minion |  Zajímavé stránky na internetu
Nudíte se? Chtěli byste se vrátit do dětských let? Nebo byste chtěli na chvíli zabavit svého mladšího sourozence? Jestliže ano, pak určitě navštivte stránku Stardoll. Hned na úvodní stránce se můžete zaregistrovat nebo oblékat ( popřípadě líčit ) své oblíbené celebrity...
Po registraci si vytvoříte svou vlastní ,,panenku" a začnete vydělávat tzv. Stardollary - peníze, za které si můžete koupit šaty pro svou doll nebo výbavu do jejího bytu... Registrace je zadarmo... :o)
Spolu se Stardoll si užijete mnoho zábavy! Určitě tuto stránku navštivte! Adresa na Stardoll: